معرفی مدرسه انقلاب

سلام

مدرسه انقلاب با هدف تقویت روحیه انقلابی، تقویت بینش انقلابی، برانگیختن خلاقیت، تحقق مأموریت و اهداف انقلاب، هم‌افزایی و همکاری دانش‌آموزان تشکل‌های مختلف در مدرسه و شناسایی دانش‌آموزان انقلابی و جمع‌آوری ایده‌های نسل پنجم انقلاب برگزار می‌شود.

مدرسه انقلاب مجموعه فعالیت های اجرایی است که دانش آموزان متوسطه دوم در طول دهه فجر انجام می دهند و در آن با استفاده از ابزار هنر و در قالب غرفه های جداگانه که توسط راویان دانش آموز، روایت می شود مسائل مرتبط با انقلاب اسلامی و زمینه های پیشرفت کشور در زیر سایه این پدیده بزرگ قرن مورد بررسی و تبیین قرار می گیرد. دانش آموزان به عنوان پرچمداران فردای این نظام تلاش خواهند کرد ضمن شناساندن این انقلاب به دانش آموزان دیگر، طرحی نو برای انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان پی ریزی نمایند.

امسال این نمایشگاه در دو بخش گام اول و گام دوم برگزار می شود: که گام اول شامل: انقلاب اسلامی؛ آغازگرعصر؛ جدید عالم و آغازی بی پایان و جنگ گفتمان ها، مقایسه انقلاب های بزرگ و برکات بزرگ انقلاب اسلامی.

در گام دوم: چالش ها از دیروز تا امروز ، رستاخیز علمی، معنویّت و اخلاق، اقتصاد، مسابقه زهد انقلابی و ساده زیستی، میدان استقلال، خیابان آزادی، کوچه عزت، پلاک۴۰ و سبک زندگی.

فردای انقلاب دیگر قسمت نمایشگاه است، در این بخش، دانش‌آموزان ما به عنوان انصار المهدی باید زمینه‌سازان ظهور امام زمان (عج) باشند، نمایشگاه ما ۳ غرفه اصلی دیروز، امروز و فردا دارد و بخش ویژه‌ای نیز در انتهای نمایشگاه داریم که شامل دو قسمت بیانیه گام دوم  و قسمت آیه سال است. هر ساله نماینده ولی‌فقیه آیه سال را تعیین می‌کنند و در قرارگاه‌های ما برای ارتقا سطح معرفتی دانش‌آموزان به کار گرفته می‌شود که امسال آیه آخر سوره فتح مطرح است.

این برنامه از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

برای مطرح کردن سولات خود می توانیبا شماره ۰۹۱۷۱۰۶۳۲۰۰ تماس بگیرید یا با مربیان خود هماهنگ نمایید.

نمونه هایی از مدارس انقلاب را می توانید

مدرسه انقلاب مدرسه خلفی نژاد و ترابی ۱۳۹۷

مدرسه انقلاب دبیرستان رازی متوسطه دوم

متن های مرتبط با مدرسه انقلاب

انقلاب اسلامی در شیراز

این هم دستورالعمل مدرسه انقلاب امسال

دستورالعمل مدرسه انقلاب ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این معادله را حل کنید ;) *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن